Často kladené otázky
  1. Do formuláře napište svůj příběh. O čem psát? Nejlépe o tom, o co jste se zmizením lesa přišli. O Vaše vzpomínky, o místa, která máte rádi, o své přátele.
  2. Nezapomeňte doplnit místo, o kterém píšete. Zbyly vám mimo vzpomínek i nějaké fotky či video, které se k místu vztahuje? Přiložte je.
  3. Budeme Vám vděční, když Váš příběh, klidně anonymně, budeme moci šířit prostřednictvím našich komunikačních kanálů. V případě, že nebudete proti, zaškrtněte souhlas. V případě, že Vám nebude vadit zveřejnit Vaše křestní jméno, zaškrtněte i druhý souhlas. Stejně tak učiňte, pokud budeme moct použít i Vámi přiložené materiály (fotky, videa).
  4. Odesláním formuláře se Váš příběh uloží na webové stránky Zachraňme lesy. Tento příspěvek budete moct upravit, pokud například uděláte nějakou chybu.
  5. Spolu s uložením příběhu se vygeneruje i příspěvek a fotka pro sdílení na sociálních sítích. Sdílejte ho a oslovte jím Vaše okolí. Osobní příběh je nejsilnější motivace pro podpis výzvy. V příspěvku, který nasdílíte, je odkaz na výzvu Zachraňme lesy.